Mgr Agnieszka Hankiewicz

Magister Fizjoterapii. W latach 2007–2009 studia stacjonarne II–go stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (II Wydział Lekarski) ukończone obroną pracy magisterskiej. W latach 2004–2007 studia stacjonarne I–go stopnia (II Wydział Lekarski) w Akademii Medycznej w Warszawie, ukończone obroną pracy licencjackiej. Ukończone liczne kursy i szkolenia zawodowe. 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy w zakresie rehabilitacji domowej i ambulatoryjnej oraz 3 letnie doświadczenie w pracy ze studentami jako wykładowca. Aktualnie W trakcie 5-cio letniego kursu z osteopatii.
Szczególne umiejętności w pracy z dziećmi z wadami postawy i po urazach kończyn oraz w pracy indywidualnej z pacjentami w zakresie terapii manualnej i wykonywania masaży leczniczych.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Ukończone kursy i szkolenia: kurs osteopatycznych technik manipulacyjnych na krótkich dźwigniach w obrębie kręgosłupa, kurs współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich cz.I-VI, kurs PNF podstawowy, kurs Terapii Manualnej według koncepcji Gera P. Plaatsmana V° i VI° obejmujący problematykę obręczy miednicznej oraz odcinka szyjnego kręgosłupa, kurs Terapii Manualnej według koncepcji Gera P. Plaatsmana IV° (ukończony egzaminem z zakresu przyczyn klinicznych), mobilizacje i manipulacje kręgosłupa oraz stawów obwodowych, kurs Kinesiotaping, kurs Terapii Manualnej według koncepcji Gera P. Plaatsmana I, II i III–go stopnia, kurs Thera – Band System of Progressive Exercise, kurs masażu leczniczego. Dodatkowo znajomość j.niemieckiego i angielskiego.

Mgr Kinga Harabin

Magister Fizjoterapii. W latach 2011-2013 studiowała w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. J.Rusieckiego w Olsztynie, kierunek fizjoterapia, studia zakończone obroną Pracy Magisterskiej. W latach 2010-2011 nauka w Policealnej Szkole Promocji Kadr NOVA w Warszawie- specjalność masaż. W latach 2007-2010 studia licencjackie w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia, zakończone uzyskaniem tytułu licencjata fizjoterapii. Dodatkowe kursy i szkolenia: Techniki rozciągania i autorozciągania mięśni z wykorzystaniem poizometrycznej relaksacji i stretchingu, funkcjonalna Terapia Manualna (trzy moduły), badanie i rehabilitacja funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego, szkolenie z obsługi aparatów firmy BTL, PNF podstawowy. Uczestnictwo w sympozjach: Kompleksowe leczenie wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego oraz Osteoporoza: profilaktyka, diagnostyka, leczenie. Członek Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

 

Mgr Sebastian Poświata

Magister Fizjoterapii. W latach 2011-2013 studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, na kierunku fizjoterapia, studia zakończone obroną Pracy Magisterskiej. W latach 2008-2011 studia licencjackie w Wyższej Szkole Mazowieckiej, z uzyskaniem tytułu licencjata. Czynna praca w zawodzie fizjoterapeuty i masażysty od września 2011r. Fizjoterapeuta wyjątkowo solidny, godny zaufania i lubiany przez pacjentów.