Endokrynolodzy

Docent dr hab. n. med. Urszula Stopińska-Głuszak – ginekolog, endokrynolog

Specjalista endokrynologii z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Przyjmie także pacjentów dziecięcych i młodzieżowych od 10 roku życia.
Docent dr hab. n. med. Urszula Stopińska-Głuszak jest autorką i współautorką 52 publikacji ogłoszonych w pismach krajowych i zagranicznych, między innymi w British Journal Obstetrics and Gynaecology w 1980r., Acta Endocrinologica w 1981r., Journal Endocrinological Investigation oraz Journal of Internal Medicine w 1993r., Gynecological Endocrinology w 1997r., Journal of Reproductive Immunology w 2006r., Fertility and Sterility w 2008r.
Uczestniczyła w zjazdach i kongresach krajowych i zagranicznych. Pod jej kierownictwem ukończyło specjalizację ponad 75 lekarzy. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Współzałożycielka Fundacji Żoliborski Fundusz Lekarzy, mającej na celu promowanie młodzieży wybitnie uzdolnionej, będących w trudnych warunkach materialnych oraz niesienie pomocy osobom cierpiącym i chorym. Obszary diagnostyki i leczenia docent Urszuli Stopińskiej-Głuszak: – tarczyca – niepłodność – endokrynologia ginekologiczna – otyłość, zaburzenia hormonalne w zaburzeniach odżywiania się – choroba Hashimoto, choroba Graves-Basedowa, nieprawidłowa tolerancja glukozy, nadmierne owłosienie, trądzik, wypadanie włosów, zespół policystycznych jajników (PCOS) – inne zaburzenia wydzielania hormonalnego

Dr Marek Wierzbicki

Specjalista Chorób Wewnętrznych (I i II stopień) oraz Endokrynologii. Doświadczony klinicysta. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 1983r z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kilku oddziałach klinicznych Chorób Wewnętrznych m.in w Szpitalu Wolskim (1983-1985r), w I Oddziale Chorób Wewnętrznych i Klinice Endokrynologii CMKP w   Szpitalu Bielańskim (1985-2014r) oraz w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego (1990-nadal).

Dr n.med. Marek Kaniewski- Internista, Endokrynolog

Dr n. med. Marek Kaniewski – adiunkt Kliniki Endokrynologii CMKP, specjalista drugiego stopnia w zakresie endokrynologii, związany z Oddziałem Radioterapii Tarczycy. W latach 1996-2001 adiunkt w zespole leczenia raka tarczycy Centrum Onkologii w Warszawie.
Przez ponad 30 lat pracownik Stołecznej Konsultacyjnej Poradni Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego. W latach późniejszych w poradnictwie środowiska akademickiego Warszawy. Od 2002r na stałe współpracujący z NZOZ Lecznicą Medyczną ALVIT. Specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy.

Dr n. med. Jarosław Kozakowski – internista

Autor i współautor ok. 70 prac naukowych. Nauczyciel akademicki. Wykładowca na licznych konferencjach endokrynologicznych związanych z tematyką andrologii, leczenia otyłości, osteoporozy oraz niedoborów hormonu wzrostu lub testosteronu (andropauzy i medycyny przeciwstarzeniowej). Od 1998 Adiunkt, Asystent i Wykładowca oraz Kierownik Pracowni Densytometrii w Klinice Endokrynologii CMKP w Warszawie, a w latach 2001-2012 Kierownik Poradni Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego w Warszawie. W latach 1990–1998 pracował jako asystent, a następnie starszy asystent w I Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpital Bielańskiego w Warszawie, uzyskując w 1996r tytuł specjalisty z Endokrynologii z wyróżnieniem. Poprzednio, w latach 1982-1990, był zatrudniony jako kierownik Oddziału Pomocy Doraźnej w Szpitalu w Nidzicy (woj. olsztyńskie) i pełnił funkcje Przewodniczącego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Ponadto od 1996r sprawował funkcje Sekretarza Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, a w latach 2000 – 2004 Sekretarza Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Ponadto, dr Jarosław Kozakowski, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (ESE). Posiada wszechstronne zainteresowania sztuką, sportem i nowoczesnymi technologiami (także w medycynie) biorąc czynny udział w międzynarodowym programie badań klinicznych związanych z nowoczesną metodą odchudzania z zastosowaniem technologii stymulacji pracy żołądka typu Diamond.

Dr Wojciech Tarnawski

Specjalista Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Chorób Wewnętrznych w szpitalu w Wyszkowie oraz jako kierownik przychodni specjalistycznej w Ostrówku. Aktualnie pracuje jako specjalista endokrynologi i specjalista chorób wewnętrznych w kilku poradniach specjalistycznych w Warszawie.

– dr Joanna Zgliczyńska-Widlak (medycyna nuklearna)